AXIS M10 Serisi kameralar

AXIS M1065-L

0 Customer reviews İnceleme ekle

0,00TL

Göze çarpan bir işletme sahibi iseniz, cazip fiyatlandırılmış, kurulumu kolay ve düşük maliyetli bir kamera...

  • NO
  • M1065-L
  • axis, axis kamera, axis camera, axis m10, axis m10 serisi, AXIS M1065-L, M1065-L, AXIS M1065-L kamera, AXIS M1065-L camera,

Göze çarpan bir işletme sahibi iseniz, cazip fiyatlandırılmış, kurulumu kolay ve düşük maliyetli bir kamera olan AXIS M1065-L Ağ Kamerası ihtiyacınız olan şeydir. Mükemmel Axis görüntü kalitesi elde edersiniz - hem gündüz hem gece. Ve kullanışlı özellikler zenginliği. AXIS M1065-L, daha küçük mağazalar ve ofisler için mükemmel tak ve çalıştır video gözetleme kamerasıdır.


Sadece takın ve kayıt basın


AXIS M1065-L, kolay ve esnek kurulum için üretilmiştir. Bu, herkesin mükemmel bir şekilde monte edilmesini sağlayan birleşik köşe ve duvar braketi ile birlikte gelir: Kamerayı brakete bırakın ve odanın 110 ° 'lik kaplamasını sağlamak için mükemmel şekilde konumlandırılmıştır. Ve AXIS M1065-L, Ethernet üzerinden veya güç kaynağı ile güçlendirilebilir. Seçim senin.


Karanlıkta gören bir kamera


AXIS M1065-L ile, gününüze veya aydınlatmaya bakılmaksızın her zaman tesisinizde neler olduğunu tam olarak görebileceksiniz. HDTV 1080p ile mükemmel bir Axis görüntü kalitesi sunar. Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisi, karanlık veya aydınlık sahnelerde kaydedildiklerinde bile ayrıntıları görmenizi sağlar. Ve IR aydınlatma, karanlıkta bile yararlı videolar kaydedebileceğiniz anlamına gelir.


Davetsiz misafirleri tesisinizden çıkartın


AXIS M1065-L ile, davetsiz misafirleri tespit edebilir ve onları çok geç olmadan tesislerinde ikaz edebilirsiniz. AXIS M1065-L bir mikrofon ve hoparlör ile donatılmıştır, böylece hırsızlar ve vandalların paketlenmesini sağlayacak bir hareketle tetiklenen mesaj kaydedebilirsiniz. Ve kamera durumu size uyarabilir ve PC'nize, tabletinize ya da akıllı telefonunuza görüntü gönderebilir, böylece polisi hızlı bir şekilde uyarırsınız.

Size para kazandıran bir kamera


Cazip bir fiyat ve kolay kurulumun yanı sıra, gizli küçük kameranız da size başka şekillerde para kazandırır. Örneğin, kameradan bir bellek kartındaki çekimi kaydedebilir, bu da bant genişliğini kaydeder ve bir sunucu ihtiyacını ortadan kaldırır. Ve bir hareket sensörü, AXIS M1065-L'nin sadece hareketi algıladığında kaydedildiği anlamına gelir.

Son olarak, Axis Zipstream teknolojisi , yüksek kaliteli görüntüleri korurken, bant genişliği ve depolama gereksinimlerini ortalama% 50 oranında düşürür: İlgi çekici ayrıntıları içeren sahneler, tam bant kalitesinde ve çözünürlükte kaydedilirken diğer alanlar filtrelenerek, kullanılabilir bant genişliği ve depolama alanını en iyi şekilde kullanır. .

Image sensor :CMOS
Image sensor size :1/3
Megapixel sensor :Yes
Sensor size in megapixel :2
Progressive scan :Yes
Wide dynamic range :WDR
Min illumination/ light sensitivity (Color) :0.25
Min illumination/ light sensitivity (B/W) :0.05
Max video resolution :1920x1080
Max frames per second :25/30
Day and Night functionality :Yes
Focal length :2.8
Aperture :2.0
Horizontal field of view :110
Digital Pan/Tilt :Yes
Zipstream :Zipstream with dynamic fps
H.264 :Baseline, High, Main
Motion JPEG :Yes
Audio support :Yes
Two-way audio :Yes
Built-in microphone :Yes
Built-in speaker :Yes
Audio detection :Yes
Active tampering :Yes
ONVIF profiles :S
AXIS Camera Application Platform :Yes
AVHS :Yes
IPv6 :Yes
Power over Ethernet :Yes
PoE class :2
Multi-level password :Yes
HTTPS encryption :Yes
IP address filtering :Yes
IEEE 802.1X :Yes
Built-in IR :Yes
OptimizedIR :Yes
Local storage (memory card slot) :Yes
Operating temperature (°C) :0 to 40
PVC free :Yes

Yorumunuzu yazın