Slide

#Zete Elektronik Güvenlik Sistemleri Hakkımızda

2009 yılında kurulan Zete Elektronik  Türkiye bölgesinde lider  Güvenlik Sistemleri  sektöründe sınırsız hizmet ve çözüm sağlayan şirketlerinden biridir. Büyük ticari ve perakende mülkler konusunda uzmanız.

Bizi ayıran nedir? En yüksek mühendislik kalitesi ve teknik işçilik standartlarına dayalı güvenlik sistemi kurulumları sunmak için müşterilerimiz ve markalarımızla yakın işbirliği içindeyiz. Son derece eğitimli ve profesyonel teknisyenlerimizin tümü sistem sertifikalıdır. Ayrıca, diğer herhangi bir yangın alarmı üreticisinin sistemlerine servis verebilir ve bakım yapabiliriz.

Kaliteyi titiz standartlarımıza göre tam olarak kontrol edip koruyarak kendi işimizi yapıyoruz. Tam ölçekli yangın tespiti, iyileştirme, kurulum, bakım ve servis uzmanları olarak, tam hizmet yelpazemiz diğer marka ve sektörel firmalar arası  iletişimi içerir.

İstanbul  merkezli, sektörümüzün en özverili, deneyimli ve profesyonel kadrosunu hem içeride hem de sahada gururla istihdam ediyoruz. Yerel olarak son teknoloji ürünü mühendislik, servis, destek ve depo tesisleri sunuyoruz. Tesisinize hızlı ve verimli bir şekilde kurulum, destek personeli, servis ekipmanı ve eksiksiz bir malzeme ve yedek parça yerleştirebiliriz.

Zete Elektronik her müşteriye kişiselleştirilmiş bakım en üst düzeyde sunmaktan gurur duyuyoruz. Başka hiçbir şirket bireysel ilgi, özel çözümler ve uzman, objektif önerilerimizle eşleşemez. Bir müşteri,  basit bir su akışı izleme sisteminden tam kat yüksek bina yangın alarmı güçlendirmesine kadar olağanüstü ve güvenilir bir hizmet yaşayacaksınız.

Karşılıklı faydalı müşteri ilişkileri kurmaya, kısa vadede, yatırımlarınıza değer projeler ve zamana dayanan güvenilir ilişkiler kurmaya gerçekten inanıyoruz. Size hizmet etmenin zevkini ve ayrıcalığını dört gözle bekliyoruz. Talep üzerine referanslar verilebilir.

Nurettin ALABALIK – CEO

15

Kabul Edilen Sertifikalar

30+

Üst düzey markalar

999+

Yüksek kaliteli ürünler

40K+

dünya çapında memnun müşteriler

Hizmetlerimiz

#Bizimle Tanışın Takım Arkadaşlarımız

0